Haber

Beypazarı Milli Eğitim Müdürlüğü’nde değerlendirme toplantısı yapıldı

Beypazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından eğitim öğretim yılının ilk dönemi için değerlendirme toplantısı yapıldı.

Rehberlik Araştırma Merkezi toplantı salonunda düzenlenen toplantıda konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Uslu, ilk dönemi değerlendireceklerini ve önerileri okul müdürlerinden dinleyeceklerini söyledi.

Başarılı çalışmalarıyla Türkiye birinciliğini elde eden Fetih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Nuri Caner’e ve açılan kurslar itibarıyla il bazında birinci olan Halk Eğitim Merkezi Müdürü İdris Göbütoğlu’na teşekkür ederek, Uslu, 6 Şubat Pazartesi günü başlayacak ikinci dönemin hayırlı olmasını diledi.

Toplantıda anaokulu ve taşımalı öğrencilere yemek dağıtımının planlanması, köy yaşam merkezlerinin açılması, seçmeli derslerin belirlenmesi, kütüphanelerin geliştirilmesi, mesleki gelişim ve mesleki tanıtımların planlanması, servis araçları ve kantinlerin denetlenmesi, TÜBİTAK, Erasmus ve TEKNOFEST’e katılım gibi konular masaya yatırıldı. tartışıldı.

Toplantıya şube müdürleri Selahattin Sütbaş, Murat Kılıç ve Ramazan Arıkan ile okul ve diğer eğitim kurumlarının müdürleri katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu